בית / רשלנות רפואית בניתוחים / רשלנות רפואית בשאיבת שומן והסיכונים הכרוכים בזה

רשלנות רפואית בשאיבת שומן והסיכונים הכרוכים בזה

רשלנות רפואית בניתוח לשאיבת שומןשאיבת שומן יכולה להוביל לרשלנות

שאיבת שומן תמיד נחשבה בחוגים רפואיים להיות  אחת הצורות המסוכנות ביותר של ניתוח פלסטי. ללא חשיבות למשך הזמן של התהליך  או הטכניקה המשומשת  בו, כל מטופל שמתכנן לעבור שאיבת שומן  חושף את עצמו לרמה מסוימת של סיכון. מחקר שנעשה  על ידי שני מנתחים מצליחים בקליפורניה אישר שקצב המוות המשוער משאיבת שומן  הוא 1 ל-5000, גדול בערך פי 20  מכל סוג אחר של ניתוח קוסמטי מבחירה. ללא ספק, רשלנות רפואית בניתוח לשאיבת שומן היא דבר סביר בהחלט בניתוחים לשאיבת שומן.

רוב המיתות האלה הם תוצאה של תנאים שנקבעו על ידי ניתוח  לא ראוי. גורמי סיכון רבים הוחרפו על ידי רופאים שהחליטו לבצע את הניתוח בסביבה של משרד. ללא ציוד  רפואי מתאים למקרי חירום, צוותים רפואיים לרוב לא הצליחו להציל מטופלים מסבל  מקצב לב צונח או לחץ דם  במהלך הניתוח.

הסיכונים בניתוחי שאיבת שומן

שאיבת שומן היא תהליך מסוכן מטבעו בגלל הטבע של הניתוח. רופאים צריכים לשאוב את השומן  שוב ושוב על ידי כך שהם מחדירים מכשיר ואקום עמוק לתוך הגוף,  דבר שבהדרגה מעלה את הסיכון  לפגוע באיבר חשוב. בנוסף,  בהרבה מקרים הניתוח גורם להקרשה של דם, לרוב אם המטופל הולך הביתה ולא נעקב בזהירות על ידי המנתח. כל אלו ועוד יכולים לגרום רשלנות רפואית בניתוח לשאיבת שומן.

 

 

אולי יעניין אותך גם

רשלנות רפואית במתיחת פנים

מתיחת פנים שנגמרת ברשלנות רפואית ככל שהפופולאריות של ניתוחים פלסטיים ושל תהליכים קוסמטיים אחרים עולה,  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים * 

שלח
close-link