בית / רשלנות רפואית בניתוחים / רשלנות רפואית בניתוח בטן

רשלנות רפואית בניתוח בטן

רשלנות בניתוח פלסטי בבטן

ניתוח פלסטי בבטן, שידוע  בתור  ניתוח קוסמטי שנקרא "מתיחת בטן" על ידיד מנתחים פלסטיים, שזו  בחירה פופולארית לאינדיבידואלים שמחפשים לשפר את המראה החיצוני שלהם. מתיחות בטן לרוב כוללות את ההורדה של העור והשומן העודפים מהאזור האבנורמלי וההחזרה של שרירים בטנים נפרדים או מוחלשים.  התוצאה היא מראה בטני יפה יותר.

אמנם, קיימים כמה סיכונים המעורבים במתיחות בטן. בעוד שכמה סיכונים נודעים למטופל  בחומרה מגוונת  נפוצים לניתוחים אבנורמליים כמו מתיחות בטן.

סיכונים  הנובעים ממתיחות בטן:

סיכונים של דימום פנימי זיהום באזור הניתוח  הם תמיד אפשרויות כשזה מגיע לכמעט כל סוג של ניתוח גדול. זיהום יכול להיות מסוכן במיוחד אם אל מטופל כראוי, בגלל שהוא יכול להתערב עם פציעות באזור החתך. סיבוכים פנימיים כמו סרומה- הצטברות של  נוזלים  גוף ליד אזור הניתוח  או התפתחות של רקמה נקרוטית במהלכו של ניתוח הם אפשריים. בנוסף, מתיחת בטן לרוב נחשבת לניתוח קוסמטי, סיבוכים של מתיחות בטן  יכולים לכלול צלקות , עור רפוי, קצוות אסימטריים, או תוצאות אסתטיות אחרות שרוב המטופלים היו מחשיבים פחות טובים מאופטימליים.

מתיחת בטן

 

מה אתם יכולים לעשות במקרה של הסיבוכים לאחר מתיחת הבטן?

לא קיימים הרבה דברים שאתם יכולים לעשות אם אתם מתמודדים עם סיבוכים עם מתיחות בטן. במקרים רבים, רציניים יותר או אפילו בעיות מסכנות חיים יכולים להצריך  ניתוחים נוספים, אבל אם התוצאות שלכם אינם מרצות אתכם, ייתכן   שזקוקים לפרק זמן גדול לפני שהגוף שלכם יכול להתרפא כראוי כדי לעבור ניתוחי מתיחת בטן נוספות כדי לתקן אזורים נוספים.

אמנם, בינתיים, אתם יכולים לגלות אם הסיבוכים שחוויתם הם מעבר לשליטה של הצוות הרפואי שלכם או שאם הם יכולים להיות אחראיים על המקרים האלה. אם אתם חושדים שזה המקרה השני, ייתכן שכדאי לכם לשקול ליצור קשר עם עורך דין  שמתמחה במקרים של הזנחה מקצועית כמו רשלנות רפואית.

 

רשלנות בניתוח מתיחת בטן:

תהליכים רפואיים יכולים ואכן משתבשים כל הזמן. במקרים רבים, זה לא בגלל שום דבר שעשו המנתחים לא נכון. אם החשדות שלכם הן שמתיחת הבטן נעשתה בגלל רשלנות מצד המנתח שלכם, דיבור עם עורך דין  רשלנות רפואית בנושא  הבעיה שלכם יכול לעזור לכם להחליט אם יש לכם מקרה רשלנות רפואית לגיטימי נגד המומחה הרפואי שאתם חושבים שאחראי על הרשלנות.

הדרישות לתביעה בנושא רשלנות רפואית הן גבוהות יחסית- גבוהות יותר ממקרה הזנחה רגיל. זה אומר שאלא אם כן אתם מוכיחים שהמנתח שלכם  גרם לפציעות בגופכם בגלל הפרה משמעותית של התהליך הסטנדרטי בדיוק לפני הניתוח שלכם, במהלך הניתוח שלכם, או בדיוק לאחר הניתוח שלכם בזמן ההחלמה שלכם, זה כול להיות קשה להוכיח רשלנות מצדו. אמנם, חברות משטים עם ניסיון ברשלנות רפואית  יכולות לסקור את המידע שאתם מביאים להם בנוגע לניתוח שלכם ורק בכמה רגעים הם יכולים להחליט אם יש מספיק  ראיות כדי להגיש תביעה  אזרחית או אם קיים מספיק מידע כדי להמשיך בחקירה. חברה טובה יכולה לעזור לכם להחליט אם אתם רוצים ליזום תביעה אזרחית נגד המנתח שלכם.

 

אולי יעניין אותך גם

רשלנות רפואית במתיחת פנים

מתיחת פנים שנגמרת ברשלנות רפואית ככל שהפופולאריות של ניתוחים פלסטיים ושל תהליכים קוסמטיים אחרים עולה,  …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים * 

שלח
close-link