בית / רשלנות רפואית בניתוחים / רשלנות רפואית בהגדלת בחזה

רשלנות רפואית בהגדלת בחזה

רשלנות רפואית – שתלים בחזה

התופעה של טעויות בניתוחי שתלים בחזה ותביעות רשלנות רפואית  מניתוחים כאלה עלתה במספרה רבות במהלך שני העשורים האחרונים. ניתוחים קוסמטיים מבחירה  נפוצים יותר מתמיד, והרחבת החזה   הוא אחד מהניתוחים הפופולאריים ביותר מהסוג. הטבע האלקטיבי  של ניתוחי שתלים בחזה לא מספק חסינות מתביעות רשלנות רפואית, למרות  שהוא אכן מציב כמה מכשולים.

 

סוגים של ניתוחי הגדלת חזה:

קיימות שתי סיבות עיקריות  לבני אדם שרוצים שתלים בחזה.  הסיבה הראשונה קשורה לעלייה בתיקון של שדיים לאחר ניתוח כריתת שד, תהליך שהפך ליחסית נפוץ. שורדים של סרטן השד לרוב רוצים שגופם יראה כפי שנראה לפני  הכריתה, וניתוח להרחבת החזה  מספק אפשרות להחזיר מעט ממה שנאבד  בגלל הסרטן.

הסיבה השנייה היא אסתטיקה. אנשים מכל אורחות החיים ומרקעים חברתיים שונים כיום בוחרים  לעבור ניתוחי שתלים בחזה  רק כדי לשנות המראה הפיזי שלהם.  ניתוחים  קוסמטיים, באופן כללי,  הפכו לשכיחים יותר משהיו פעם,  והתפתחויות ברפואה  בשני העשורים האחרונים הפכו את רוב הניתוחים הקוסמטיים, הכוללים את הרחבת החזה, לזולים יותר ומכך לנגישים לקהל גדול יותר של אנשים ( אבל לא חסרי סיכונים).

רשלנות רפואית בניתוח להגדלת חזה

 

תביעות על רשלנות רפואית להגדלת חזה

השגשוג של ניתוחים קוסמטיים מבחירה  הביא להכנסה ניכרת לתעשייה. ניתוחי  השתלים בחזה הם תעשייה של מיליוני דולרים. לצערנו, הפיצוץ בתעשייה הזו יצר אפשרות לרופאים פחות טובים מראויים  "להתעשר במהירות" על ידי ביצוע ניתוחים  ללא הכשרה נאותה, ציוד טוב או ניסיון. כתוצאה,  טעויות בניתוחים בחזה ומקרי רשלנות רפואית עלו בצורה דראסטית.

טעויות נפוצות הקשורות לרשלנות רפואית

קיימים כמה סוגים נפוצים של טעויות בניתוחים להרחבת חזה שיכולים להוביל לתביעה על רשלנות רפואית.

1. סוג שגוי של שתלים:

שימוש בסוג הלא נכון, או מודל מיושן,  של שתלים או דבר, שלצערנו, קורה על בסיס קבוע. מנתחים פלסטיים רשלניים מנסים לעגל פינות ולנצל את מטופלים שלהם  ידועים  על שימושם בשתלים ביתיים, פגי תוקף, או אסורים במקום שתלים מאושרים או סדירים. זה יכול להוביל לזיהום או מספר בעיות אחרות לאנשים , וכולן יכולות להיות מכאיבות ואפילו במקרים מסוימים מסכנות חיים.

2. הקרנות ירודות של המטופל

הקרנות לא מתאימות של מטופלים  יכולות להוביל לטעויות בניתוחים להרחבות השדיים ולבסוף לתביעות על רשלנות רפואית.   למנתחים קוסמטיים יש מחויבות ל להקרין את המטופלים שלהם כראוי ולהחליט החלטה אם המטופל  מתאים לעבור ניתוח להשתלת החזה. אם אדם אינו מתאים לניתוח ועובר את ההקרנות בהצלחה, כל סיבוך הנוצר כתוצאה מהניתוח  יכול להיות בסיס לתביעה על רשלנות רפואית.

רשלנות בהגדלת חזה

3. הזנחה במהלך הניתוח

עוד סוגים נפוצים של טעויות בניתוחי שתלים בחזה ותביעות רשלנות רפואית כוללים מיקום לא מתאים, יצירה לא מתאימה של הכיסון בו ימוקם השתל, ושימוש בשתל גדול מדי למטופל.  ולזה הוסיפו את הטעויות הנפוצות של כל ניתוח- חוסר חיטוי,  השארה של אובייקט זר בתוך הגוף, ופציעות רגילות שנשארות לאחר חיתוך מוזנח  או טכניקה ירודה. וקיימות אין ספור עילות תביעה הקשורות לניתוחים להרחבת החזה.

 

כל תביעה דורשת נזק אמתי

הגורם המכריע לכל תביעה על רשלנות רפואית הנובעת מניוח פלסטי היא הוכחה שהמטופל סב מנזק ממשי.  תזכרו שזה לא מספיק להראות שמטופל נשאר עם תוצאה לא רצויה.   אתם צריכים להראות שהמנתח סיפק  טיפול ירוד יותר משל הסטנדרט הרפואי של טיפול, ושהמטופל  סבל מנזק כתוצאה מטיפול מוזנח.

נזקים לרוב כוללים את  המחיר של הניתוח, עלויות רפואיות הקשורות לשגיאה, אובדן של הכנסה, כאב רגשי,  וכאב וסבל (בין היתר).

 

אולי יעניין אותך גם

רשלנות רפואית בשאיבת שומן והסיכונים הכרוכים בזה

רשלנות רפואית בניתוח לשאיבת שומן שאיבת שומן תמיד נחשבה בחוגים רפואיים להיות  אחת הצורות המסוכנות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים * 

שלח
close-link