בית / רשלנות רפואית בניתוחים / רשלנות רפואית במתיחת פנים

רשלנות רפואית במתיחת פנים

מתיחת פנים שנגמרת ברשלנות רפואית

ככל שהפופולאריות של ניתוחים פלסטיים ושל תהליכים קוסמטיים אחרים עולה,  כך גם השיעור של  סיבוכים, טעויות, ודוגמאות ברורות של רשלנות רפואית.  קיימות מספר סיבות לטרנד הזה, חלקן טבעיות ואחרות הן יותר עניין  מדאיג יותר. לדוגמה, עם זאת שיותר ניתוחים פלסטיים מבוצעים זה צפוי שמספר הבעיות הרפואיות  שקורות יעלה, זהו שיקול  טבעי של היחס בין הניתוחים לבעיות העולות מהם. וזה אכן צפוי למדי שקצב הבעיות הרפואיות שקורות יעלה גם הוא, מאחר ויותר אנשים נכנסים  לתחום של ניתוחים פלסטיים, הנוספים האחרונים על ממוצע לא נכנסים לתחום מאהבה למקצוע  או תחום מסוים בו, אלא בגלל הכסף הפוטנציאלי.

אבל לפי מקורות של חדשות ומחקרים אזוריים, המספר והקצב של בעיות העולות עולים מעבר לפרופורציה  של העלייה במספר הניתוחים. ראיות מעידות על כך  שבגלל החוסר בסדירות  עם כבוד לרישיון של מנתחים קוסמטיים עם האינטרס להכשרות מסיביות  לרכוש ניסיון כדי להרוויח  כסף ועסק רווחי ומצליח, מנתחים פלסטיים רבים פשוט לא כשירים להציע שירות. עם פרסום למנתחים פלסטיים וכל צורה של תהליכים קוסמטיים שממלאים את התקשורת  ואת גלי האתרים, הסיכון לקבל מתיחת פנים ירודה  שורר בראשם של רבים המקורבים לתעשייה.

רשלנות במתיחת פנים
By Otto Placik – Own work, CC BY-SA 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=8400761

 

ללא ספק, אפילו אחד שעובר ניתוח פלסטי  מבחירה  מגיעה הזכות לקבל טיפול על ידיד אחד שכשיר לבצע ניתוחים קוסמטיים.  אף אחד לא צריך לסבול את הצלקות הפיזיות והמנטליות של להיות ניזוק  תחת  סכין בידיו של אדם שלא כדאי שיחזיק אותה. ההבנה של הזכויות שלכם אם אתם קורבן של רשלנות היא חשובה.  ניתוחים קוסמטיים, או ניתוחים פלסטיים כמו שהם נקראים לרוב, מוגדרים כתהליך שנועד לשנות (לרוב לשפר) את  המראה החיצוני של אדם. זה כולל את האזור של  ניתוחי השחזור, שלרוב נעשים כדי לשפר את הפעולות הפיזיות של אדם לאחר תאונה  או לתקן מומים שהיו קיימים מהלידה.

ניתוחים קוסמטיים מכל סוג הם תהליכים רפואיים בהם כרוכים אותם הסיבוכים הפוטנציאליים כמו בסוגים אחרים של ניתוחים גדולים. רשלנות היא תופעה מזיקה והרסנית במיוחד בגלל שהיא פוגעת באמון בין רופא למטול, אמון שחשוב בחברה מתפקדת  שמספקת שירות רפואי לכל אנשיה. וכשזה מגיע לניתוחים פלסטיים, הנזק שנעשה אינו רק לגופו של האדם, אלא גם לדימוי העצמי שלו.

ניתוחים להרחבת החזה לדוגמה, יכולים לגרום לזיהומים, שגיאות בגודל, נזק לעצבים ולגידים, צלקת, ונוקשות לא נעימה או עיוות בצורה. אובדן עור הוא עוד סיכון, כמו אסימטריה כללית לאחר הניתוח. באופן דומה, מתיחות פנים יכולות לגרום לכל מיני בעיות במראה: העיניים יכולות לסבול מהשפעה רעה  שבגללה לא אפשרי לסגור אותן לגמרי, דבר הגורם להן להתייבש. לחלק כה חשוב לדימויו של אדם, נזק באזור הזה יכול לגרום לבעיות פסיכולוגיות רציניות.

עוד תהליכים קוסמטיים יכולים להשתבש לגמרי. ניתוחי אף יכולים לגרום לבעיות נשימה,  שאיבת שומן לגרום יכולה להשאיר  כהות חושים או לגרום  לנקר, ניקוב או אפילו לנזק קטלני באיברים הפנימיים. עוד תהליכים בטניים יכולים  לגרום לצלקות לא נעימות למראה, זיהומים ודיהוי צבעים בעור.

לכל אחד  המושפע מתוצאות של תהליך קוסמטי לא מתאים, יצירת קשר עם עורך דין בנושא רשלנות רפואית בניתוחים פלסטיים היא אמצעי חזק  להשגת עזרים כספיים ואבטחה של הזכויות של כל אדם. כשסיבוכים שנמשכים לחיים שלמים מניתוח פלסטי  כושל נלקחים בחשבון, עורך דין הוא השדרה היחידה שנשארת  לאנשים שמתמודדים עם עוות, פציעה או אפילו מוות של אדם אהוב בגלל ניתוח  פלסטי לא אחראי  והסיבוכים הנובעים ממנו.

 

 

אולי יעניין אותך גם

רשלנות רפואית בשאיבת שומן והסיכונים הכרוכים בזה

רשלנות רפואית בניתוח לשאיבת שומן שאיבת שומן תמיד נחשבה בחוגים רפואיים להיות  אחת הצורות המסוכנות …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים * 

שלח
close-link